Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Čerpadlá Ponorné čerpadlá na vodu |
| Výrobca | JIADI PUMP |
| Predává | prodoshop.sk |
| Odporúčame | Ponorné čerpadlá na vodu JIADI PUMP |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produktePonorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel
Nasledovné e-shopy predávajú Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Čerpadlá, Ponorné čerpadlá na vodu,
Popis produktu
Ponorné 3" (priemer 75 mm) čerpadlo na 230V určené pre čisté,chemicky neagresívne kvapaliny bez pevných prímesí a abrazívnych častíc.Je vhodné na čerpanie vody z vrtov,studní,nádrží. Prevádzkové podmienky: -teplota kvapaliny do 35°C -max. ponor pod hladinu: 20m -max. počet zopnutí za hodinu: 20 Konštrukcia motora: -nehrdzavejúca oceľ -chladený minerálnym olejom -samomazné ložiská -mechanická upchávka z grafitu
Informácie o Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
Často kladené otázky ohľadom Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel produktu
❓ Aká je cena Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel?
❓ Kde je možné zakúpiť Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel produkt?
Tento produkt Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel si môžete zakúpiť napríklad aj v prodoshop.sk e-shope.
❓ Je Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel skladom?
Áno momentále produkt Ponorné čerpadlo 75QJD233 1,1kW 230V 30m kábel je skladom. Dostupný ho má aj prodoshop.sk obchod.